h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


Sık Sorulanlar


* Ürünlerinizin dayanma süresi nedir?    Kurabiyelerimiz şeffaf ambalajlarla paketlenmekte ve hava almamaktadır. Ambalajı ile koruduğunuz taktirde 15 gün içinde tüketebilirsiniz. Cupcake'lerimizin tazelik süresi ise 3 gündür. Pastalarımızı da 3 gün içinde tüketmeniz önerilir.


* Kullandığınız tüm malzemeler yenilebilir mi?    Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız un, şeker, yumurta, süt gibi malzemeler en kaliteli markalardan seçilmektedir. Güvenle yiyebilirsiniz. Müşterilerimizin harika dönüşleri bu konudaki en büyük güvencemizdir. Süslemelerde kullanılan ve şeker hamuru ile hazırlanan malzemelerin tamamı yenilebilir. Pasta ve kurabiyelerimizde hazır veya oyuncak bir süsleme hiçbir zaman kullanılmamaktadır.


* Ürünlerinizin lezzetleri ve kullanılan malzemeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?    Ürünlerimizin görselliğine önem verdiğimiz kadar, lezzetine de özen gösteriyoruz. Kurabiyelerimiz tercihinize bağlı olarak tarçınlı ya da kakaolu olarak hazırlanmaktadır. Kurabiyelerimizde kesinlikle trans yağ kullanılmamaktadır. Cupcakelerimizi ise standart kakaolu yumuşak kek olarak hazırlamaktayız. Tercihinize bağlı olarak vanilyalı/sade/limonlu/meyveli kek olarak da hazırlayabiliriz.


* Ürünlerinizi gelip, görebilir miyim? Yerinde seçebilir miyim?    Tüm ürünlerimiz sizlerin siparişi sonrasında taze olarak hazırlanmaktadır. Stoklu çalışmadığımızdan dolayı örnekleri bulunmamaktadır; ancak tasarımlarımızın fotoğraflarını sitemizde görebilirsiniz.


* Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?    Pasta - Cupcake - Cakepops siparişlerinizi teslim tarihinden en az  bir hafta önce vermiş olmanız gerekmektedir. Kurabiye siparişlerinizi ise en az 2 hafta önce vermeniz gerekmekte olup, sipariş adedi arttıkça süre uzayabilir. Sizleri mutlu etmek ve siparişlerinizi geri çevirmemek adına daha kısa sürede ürünlerimizi hazırlamak için gayret gösteriyoruz ancak talep yoğunluğuna bağlı olarak zaman zaman mümkün olamıyor maalesef. Sizler ne kadar erken bizimle iletişime geçerek sipariş verirseniz, hazırlık sürecinin uzun olması bizler için de bir o kadar iyi olmaktadır. Şöyle ki tasarım konusunda araştırma yapmak ve birlikte karar vermek, gerekli olabilecek olağan veya ekstra malzemeleri temin etmek gibi. Çünkü bir çok malzememiz şehir dışından temin edilmektedir.


* Ürünlerinizi nasıl bir ambalaj ya da paketler ile sunuyorsunuz?    Pastalarımızın teslimatı, sağlam karton kutular ile, şeffaf ambalaj ile örtülü olarak, ince pasta altlıkları ile değil, sağlam ve kaliteli strafor altlıklar ile yapılmaktadır. Kurabiyelerimiz ise şeffaf kurabiye poşetleri ile ambalajlanarak, karton poşetler veya arzu etmeniz durumunda şık kutular eşliğinde teslim edilmektedir. Şehir dışına gönderdiğimiz kurabiyelerimizin teslimatını sadece karton kutu ile yapmaktayız. Ayrıca arzu edildiği takdirde kurabiyelerinizi çubuklu olarak hazırlayıp, kurdele veya etiket ile süsleyerek strafor ile birlikte sizlere sunabiliyoruz. Bu konuda bizimle özel olarak irtibata geçmenizi rica ederiz.


* Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?
    Kurabiyelerimizi alıcı ödemeli olarak kargo ile tüm Türkiye'ye gönderebiliyoruz. Kargo bedeli ödemek istemediğiniz durumlarda, kargo bedelini sipariş ile birlikte ödeyebilirsiniz. Ürünlerimizin kargo sırasında zarar görmemesi için paketleme işlemi önemle ve özen gösterilerek, koruyucu ambalajlar eşliğinde yapılmaktadır. Cupcake - Pasta - Cakepops siparişlerinizi bozulma ve hasar riski yüksek olduğundan Edirne dışına gönderemiyoruz.


* Beğendiğim Pasta Modellerini Size Nasıl İletebilirim / Tasarımlar Nasıl Hazırlanmakta ?   Duygumasalı olarak tasarımlarımız sizlerin hayali, bizlerin de hayal gücü ile hazırlanmaktadır. Arzu ettiğiniz konsepti bizle paylaşmanız durumunda konsepte uygun pasta tasarımları hazırlamaktayız. Beğendiğiniz modelleri iletişim kısmında yer alan whatsapp bilgileri veya e-mail üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Özellikle isteklerinizi, bilgi talebinizi ve siparişlerinizi bizimle yazılı olarak iletişime geçebileceğiniz e-mail, whatsapp, messenger yoluyla yapmanızı tercih ediyoruz ki yazılı olduğu için kalıcı olup, tekrar tekrar kontrol edilebilsin.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder