h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


Sipariş Detayı

Bloğumuzda yer alan tüm görseller, bugüne kadar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tarafımızdan hazırlanmış modellerdir. Renkler, tasarımlar ve figürler sizin isteğiniz doğrultusunda değiştirilebilmekte veya arzu ettiğiniz temada alternatif bir model tasarlanabilmektedir. İşçilik ve tasarım tekniklerindeki değişikliklerin fiyatlar üzerinde artış/indirim etkisi olabilmektedir.

Pasta, cupcake ve kurabiye siparişlerinizde en az 1 hafta öncesinden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Konsept/Parti siparişleriniz için de 2 hafta önceden iletişime geçmenizi rica ederiz. Tarihi belirlenen kutlamalarınız için daha da öncesinden ön rezervasyon yaparak sipariş verebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde fiyatlandırmamız işçilik, dekorasyon teknikleri, kişi sayısı ve tasarıma göre değişim göstermektedir. Tüm tasarımlar kişiye özel olarak hazırlandığı için sabit fiyat paylaşamıyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden detaylı fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Tüm tasarım çalışmalarımız sizlerden sipariş alındıktan sonra başlar. Hiçbir zaman hazırda kek veya figür bulundurmuyoruz. Pastalarımızın yapım aşamasında hiçbir katkı maddesi ve krem şanti kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz, kaliteli ve doğal pasta malzemeleri kullanılarak DuyguMasalı'na özel tarif ve lezzetiyle hazırlanmaktadır.

Pastaların görselliği kadar lezzeti de bizler için çok önemli. Bu konudaki eğitimim Milli Takım Şefi sevgili Ece Akyıldız'dan. Bunun dışında çeşitli workshoplara katılarak becerilerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Pastanızın iç dizaynı ve tasarımını da sizin damak tadınıza göre şekillendiriyoruz.

Türkiye'nin her yerine kargo ile kurabiye gönderebiliyoruz. Arzu edenler için şık ve zarif kutular içerisinde kurabiyelerimizi sunabiliyoruz. En az 15 adet kurabiye siparişi almaktayız.

Edirne içi siparişlerinizi, saat konusunda uzlaşılması durumunda vereceğiniz adrese bizler teslim ediyoruz.

Dilediğiniz her konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sevgiler.

                                                                                                                       ' DuyguMasalı Pasta Tasarımları '

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder