h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


Hakkımızda   Herkese merhaba. İsmim Duygu 1988 İstanbul doğumlu ama aslen Edirneliyim. Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü 2011 mezunuyum. Kısacası Edirne'den kopamamış biriyim :)

   2013 Mart ayında Duygu Masalı doğdu. Büyüyerek kocaman bir aile oluyoruz; müthiş, harika insanlar tanıyoruz. Kısa sürede ama emin adımlarla büyüyen DuyguMasalı'na ilginiz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

   Hayallerimin peşinden gitmeye karar verdiğimde bunun için eğitimin de şart olduğunu biliyordum. İstanbul'da çok değerli pastacılardan aldığım butik pasta eğitimlerinden sonra, bu işi yapmam gerektiğine olan inancım daha da arttı. Umarım uzun yıllar sizlerle olur ve mutlu anlarınıza bir parça daha mutluluk katmanın keyfini yaşamaya devam ederim. Ayrıca bu işi yapmaya başladıktan sonra yeteneklerini keşfeden ve bana her şeyiyle yardımcı olan, Duygu Masalı için gecesini gündüzüne katan değerli eşime sonsuz teşekkür ediyorum.

   Siz de mutlu anlarınızı, Duygu Masalı'nın masal tadında lezzetleri, görüntüsüyle heyecan yaratan, birbirinden özenle hazırlanan ürün çeşitleriyle daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz. İletişim adreslerimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

   Sevgiler...