h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


9 Nisan 2014 Çarşamba

İlkbahar :)

Herkese Merhabaaaaa :)


               Duygu Masalı Edirne Butik Pasta Tasarımcıları hafta sonu hazırlıklarına başladı. Eğlenceli, romantik, kişiye özel bir birinden farklı pastalar hazırlıyoruz yine.

             Cuma günü Şule Hanım'ın eşi için tv karşısında maç izleyen baba, eş rolünde bir pasta tasarlıyoruz. Yine aynı gün Hasan Bey'in anne babası için evliliklerinin 40. yıl dönümüne hitaben bir pasta hazırlıyoruz. Hepimize nasip olur inşallah düşünsenize birlikte geçen 40 yıl acısıyla tatlısıyla...

          Cumartesi günü ise benim için çok mutlu, çok duygulu bir gün olacak çünkü Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü' nden sınıf arkadaşlarım sevgili "Zeynep & Murat" için nişan pastası hazırlayacağım nasıl heyecanlı olduğumu tahmin edemezsiniz... Birbirlerini üniversitede tanıdılar, aşık oldular, şimdide nişanlanıyorlar ve ben pastalarını yapıyorum bu nasıl özel bir his anlatamam size.

            Ve pazar günü yine bir başka özel güne ortak olacağız Gamze Hanım ve biricik yakışıklı oğlu Çınar için pasta hazırlayacağız. Anne oğul doğum günleri çok yakın olduğu için birlikte kutlayacaklar. Harika bir fikir değil mi? :)

              Duygu Masalı' ında işler güçler böyle devam ediyor bugünlerde. Bir şeye parantez açmak istiyorum artık kesinlikle ama kesinlikle bir beyefendinin bizi arayıp bir bayana süpriz yapmak istediğini duymak istiyoruz! ( Biraz feminist olabilirim :) ) Çünkü biliyorum ki; hanımlar böyle şeylerden çok ama çok hoşlanır. Sevgiler :)       

Duygu ÇINAR ÇAKAY
                                                                                                                              

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder