h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


19 Nisan 2014 Cumartesi

Duygu Masalı Eğitimde :)

    Duygu Masalı olarak bu işe başladığımız ilk günden beri hedeflerimiz ve hayallerimiz var. Hiçbir zaman 'yeterli' kelimesini kullanmadık ve kendimizi hiçbir zaman yeterli görmedik. En iyisini yaptığımıza inanana kadar hatta inandığımızda bile bunu düşünmeyeceğiz. Çünkü biz bu işi aşkla ve sevgiyle yapıyoruz. Böyle yapmaya da devam ediyoruz. 

    Eğitim bizim için her şeyden çok daha önemli. Biz pasta sevgimizi profesyonelliğe dönüştürüp sanat yaratmak için bu yolda ilerliyoruz. Ve bunun için eğitimi mutlak bir şart olarak koyduk kendimize. Her zaman nasıl daha iyisini daha kalitelisini yaparızın peşine düştük. Ve tüm bu düşüncelerimizden dolayı bu hafta sonumuzu eğitime ayırdık. Çok kaliteli bir pastacılık eğitimi için 2 gün boyunca İstanbul'da eğitimde yer alacağız. İnanıyoruz ki sizlere ve sevdiklerinize çok daha güzel pastalar hazırlayacağız. 

    Duygu Masalı sizlerin ilgisi, bizlerin de pasta sevgisi ve aşkıyla büyümeye devam ediyor. Herkese mutlu hafta sonları diliyoruz. Sevgiler :)Edirne Butik Pasta & Edirne Butik Kurabiye
Duygu Masalı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder