h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


20 Şubat 2014 Perşembe

Dopdolu Bir Haftasonu Yaklaşıyor :)

      
        Tüm şeker hamuru sevenlere günaydın :) Bugün Edirne'de güneşli harika bir hava var, bu yüzden olsa gerek bende enerji doluyum.
       Haftasonu hazırlıklarımız tüm hızıyla başladı. Bugün eşine doğum günü sürprizi yapmak isteyen bir hanımefendinin cupcake lerini teslim edicez. Kendimiz teslim ettiğimiz için sürpriz yapılan kişinin mutluluğunua, heyecanına ve şaşkınlığına ortak olmak nasıl harika bir duygu size anlatamam :) Yarın için yine değişik bir tasarım hazırlayacağım. Temamız çiftçi eş'e onu anlatan bir pasta hazırlamak. Mısırlar, çitler, elinde tabela olan sevimli bir inek. Çok eğlenceli değil mi? :) Bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak hepbirlikte göreceğiz. Cumartesi günü ise Ayşenur Hanım'ın oğlu için sevimli dinozorlar olan o devri anlatan 2 katlı  pastamız. Pazar günü ise alt komşumun biricik kızı Melike Duru için 2 katlı Minnie Mouse temalı, pepe kurabiyeli bir konsept hazırlayacağım. Çok renkli bir haftasonu geçirecek Duygu Masalı :) 
       Başka bir konu dikkatimi çekiyor bugünlerde onuda sizelerle paylaşmadan edemeyeceğim. Neden bayanlar erkeklerden çok daha düşünceli? :) Niye diye soracak olursanız. Hep bayanlar bana ulaşıyor eşlerine, sevdiklerine sürprizler hazırlamak için. Duygu Masalı tüm romantik erkekleri masalsı tadlarla sevdiklerine farklı sürprizler yapmak için bekliyor ;)  Ama hakkını vermem gereken biri var ki en romantik erkek şuana kadar kalp şeklinde üzeri güllerle dolu Ümran hanım için aşk pastası hazırlatan Mithat Bey oldu.
         Herkese Masal tadında bir gün diliyorum. Şimdilik hoşçakalın. Duygu Masalını takip etmeyi unutmayın:) SEVGİLER...

Duygu ÇINAR ÇAKAY

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder