h
Pasta Tasarımları 


   

  
 


Cupcake Tasarımları


 

Kurabiye Tasarımları
 

 

 

 

Cakepops Tasarımları


 

Dev Kurabiye Tasarımları

 


28 Şubat 2014 Cuma

Bugün en sevdiğim gün Cuma :)

      Haftasonu arifesinden herkese merhaba. DuyguMasalı çok yoğun günler geçiriyor. Çok cici haftasonu tasarımlarımız var yine. Yoğunluktan bloğumuzda bile paylaşmaya vakit bulamadık son bir kaç gündür :( Begüm hanım'ın oğlu Kemal için diş buğdayı temalı 50 adet kurabiye hazırladık, dün Kütahya'ya gitmek için yol çıktılar. Çok sevdiğim Dev Kurabiye tasarımı yaptım Minik İrem için. Kendisi bir operasyon geçirdi dün ve biricik teyzesi Harika Hanım da onun güzel yüzünü güldürmek için hediye olarak Dev Kurabiye hediye etti. Bugün kurabiye ile fotoğrafını gönderdiler, çok iyi görünüyor en kısa zamanda tamamen sağlığına kavuşacak inşallah. O fotografıda fırsat bulduğum ilk anda paylaşacağım sizlerle.
      Ve bugün Minik Vedat'ın 3. Yaş doğum günü için Cars temalı pasta ve kurabiyeler hazırladık. Yine özgün bir tasarım oldu. Beğeneceğinizi umut ediyorum. (Herkesin pastası tamamen kendine özgü olduğu için, aynı yapmamı isteseler dahi mutlaka ufakta olsa farklı birşeyler katıyorum.) Bu Bizim DuyguMasalı felsefemiz. Bu sefer ön planda Mater karakterini kullandım tabi yine Şimşek Mcqueen i de unutmadıkvar onsuz olmaz :)  
    Bu akşam Sevgili Ayli için Brave Merida karakteri hazırlayacağım. Bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak :)  Yarın pastasını teslim edeceğiz ilk defa pastamız Lüleburgaz yolcusu olacak. Umarım herşey yolunda gider. Aynı zaman Melike Hanım için masum romantik bir dev kurabiye tasarımı yapacağım bu akşam. Konsept hayalimde hazır, sadece hayata geçirmek kaldı. Ve tabi içim içime sığmayan pazar günkü pastamızın prenses kız ve balkabağı at arabası tasarımı, yine aynı gün en özel doğum günü olan Soykan Berke'nin "1. yaş doğum günü" için rengarenk bir pasta yapmayı düşünüyorum. Herkese mutlu, huzurlu masal tadında günler. 
Duygu ÇINAR ÇAKAYEdirne Butik Pasta & Edirne Butik Kurabiye
Duygu Masalı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder